Skip to main content

Fortuna jako bukmacher internetowy

Spread the love

W Polsce coraz chętniej użytkownicy Internetu sięgają po rozrywkę, jaką są sportowe zakłady bukmacherskie czy internetowe turnieje pokera. Odkąd została zaostrzona ustawa o grach hazardowych z Polski wycofało się wielu zagranicznych, dobrych bukmacherów, oferujących znakomite warunki oraz naprawdę atrakcyjne bonusy dla swoich graczy. Na rynku obecnie zostało jedynie siedmiu legalnych bukmacherów, którzy jednak nieźle radzą sobie z przekonywaniem do siebie nowych zawodników. W chwili obecnej jedną z najlepszych ofert ma dla swoich graczy Fortuna.

Co dla nowych graczy?

Na starcie otrzymujesz bonus w postaci zakładów bez ryzyka, których wartość wynosi nawet 115 złotych. Co lepsze, nie musisz robić wygranymi pieniędzmi obrotu – są po prostu twoje i możesz nimi dowolnie rozporządzać, możesz je przeznaczyć na kolejne obstawione mecze czy wydarzenia sportowe, możesz je również wypłacić. Nie musisz się martwić także przegraną, jeśli tak się zdarzy, cała sytuacja zostanie uznana za niebyłą, a ty nic nie tracisz.

Co więcej oferuje Fortuna?

U tego bukmachera w ramach bonusu dostaniesz nawet 400 złotych za wpłacony depozyt o tej samej wysokości. Jeśli chcesz wpłacić nieco mniej, promocja również będzie obowiązywać, jednak trzeba pamiętać, że w grę wchodzi wpłacenie w ten sposób jedynie pierwszego depozytu. W ofercie bukmachera można znaleźć cały szereg ciekawych propozycji, począwszy od bogatej oferty dyscyplin sportowych oraz zakładów, przez wersje mobilna portalu, dzięki której możesz zawsze być na bieżąco, aż po zakłady w wersji live, zawsze najbardziej emocjonujące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *