Skip to main content

Gdzie w Polsce można zagrać legalnie w gry hazardowe?

Spread the love

Odkąd w Polsce zaostrzone zostały przepisy odnoszące się do gier hazardowych, wiele stron internetowych zostało zablokowanych i zupełnie niedostępnych dla Polaków. To jednak w żaden sposób nie zmniejszyło liczby zwolenników tego rodzaju rozrywki, nierzadko bardzo dochodowej. Wciąż jednak można korzystać z tych bukmacherów, którzy są zarejestrowani w naszym kraju, a więc oficjalnie legalni.

Kto jest na liście?

Na liście zarejestrowanych firm znajduje się jedynie siedmiu bukmacherów. Wśród nich znajdziemy E-toto ze stroną etoto.pl, ForBet ze stroną iforbet.pl, Fortuna – efortuna.pl, a także LvBet z taka samą stroną – lvbet.pl, a także Milenium – milenium.pl, STS, gdzie pogramy za sprawą strony sts.pl oraz Totolotek – totolotek.pl. Każdy inny bukmacher jest w Polsce uważany za nielegalnego, a grający może podlegać sankcjom.

Skąd wiadomo, czy bukmacher jest legalny?

Sprawdzenie tego nie jest bardzo trudnym zadaniem. Wystarczy w pierwszej kolejności sprawdzić, czy siedziba jego firmy znajduje się na terenie Polski. Trzeba również sprawdzić, czy dany bukmacher odprowadza podatki właśnie w Polsce – to również będzie świadczyło, że jest legalnie działającą w naszym kraju firmą. Jako, że podatki w tym wypadku są niemałe, lista legalnych bukmacherów obejmuje jedynie siedem pozycji. Dodatkowo, jeśli zawsze chcesz mieć pewność, że dany bukmacher jest w pełni legalny, możesz sprawdzić to na stronie Ministerstwa Finansów i grać bezpiecznie.

2 thoughts to “Gdzie w Polsce można zagrać legalnie w gry hazardowe?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *