Skip to main content

Happy Hour w Milenium zakłady bukmacherskie

Spread the love

Zakłady bukmacherskie Milenium to dynamicznie rozwijający się bukmacher zaliczany do czołowych polskich przedstawicieli oferujących zawieranie zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakłady bukmacherskie Milenium proponują ciekawą ofertę celem zachęcenia do gry stałych oraz nowych klientów. Do najpopularniejszych ofert  bukmachera Milenium zalicza się m.in. promocja pod hasłem Happy Hour, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem graczy stacjonarnych i online.

Happy Hour w Milenium warunki

Oferta Happy Hour to konkurencyjna propozycja w branży zakładów bukmacherskich. Głównym założeniem Happy hour jest zwiększenie wygranych graczy o wartość 13,6% w trakcie trwania akcji, czyli w czasie jednej wybranej godziny w ciągu doby.

Bukmacher Milenium na swojej stronie internetowej udostępnia listę zawierającą wykaz dni i godzin, w których będzie obowiązywać”Happy Hour. Oferta udostępniana jest zarówno w punktach stacjonarnych bukmachera, jak i w serwisie internetowym milenium.pl. W trakcie Happy Hour, czyli przez wybraną godzinę gracze zawierają kupony wzajemne, które objęte są promocyjnym mnożnikiem 1.0, a nie jak poza promocją 0.88.

Kto może wziąć udział w Happy Hour – warunki udziału

Warunki udziału w ofercie Happy Hour ujęte są w regulaminie promocji dostępnym na stronie internetowej: https://www.milenium.pl/happy-hour oraz w punktach stacjonarnych bukmachera Milenium. Happy hour w Milenium dotyczy wyłącznie zakładów bukmacherskich w następującym zakresie:

– członkowie programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium posiadający czerwoną lub srebrną kartę mogą zawrzeć zakład wielokrotny z co najmniej 4 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.2 przez internet w ramach Ligi Mistrzów Milenium.

– członkowie programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium posiadający złotą lub platynową kartę mogą zawrzeć zakład wielokrotny z co najmniej 3 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.2 przez internet w ramach Ligi Mistrzów Milenium.

– istnieje możliwość zawierania zakładów rozpisowych, których zakłady cząstkowe muszą spełniać wymogi dla wyżej wymienionych zakładów wielokrotnych.

Powyższe zakłady wielokrotne i rozpisowe nie są objęte ofertą Happy Hour w następujących przypadkach:

  • gdy zakład zawiera przynajmniej jedno zdarzenie z działu „Na żywo”,
  • gdy w kuponie zawarto przynajmniej jedno zdarzenie wirtualne,
  • gdy zakładowi przyznano bonus GRAND lub jest objęty promocją „5-10-15”,
  • gdy kupon zawiera przynajmniej jedno zdarzenie z grupy zdarzeń: TURBO, TYP DNIA lub SUPEROFERTA.

Ponadto gra Milenium Bezpieczny nie jest objęta przez Happy Hour. Wykaz dni i godzin dotyczący obowiązywania akcji zawiera precyzyjny czas, w którym oferta będzie uaktywniona.

Happy Hour obowiązuje wyłącznie w dniach i godzinach ujętych w wykazie udostępnionym w punktach stacjonarnych i na stronie internetowej bukmachera. W przypadku, gdy wykaz będzie niedostępny dla gracza, oznacza to, że oferta obecnie nie jest prowadzona.

Korzystając z Happy Hour, gracz ma możliwość zwiększenia swojej wygranej o 13,6% (kursu ogólnego nie mnoży się przez 0.88). Oferta obowiązuje w ściśle określonym czasie. Kupony zawarte w ostatniej minucie obowiązującego czasu nie będą objęte przez happy hour, np.: w przypadku obowiązywania promocji w czasie od 17.00 do 18.00, kupon zawarty o godz. 18.00 nie zostanie zaliczony.

Happy Hour Milenium – dodatkowe informacje

W trakcie obowiązywania oferty Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe graczom za zawarte zakłady. Przy zawieraniu zakładów rozpisowych kupony muszą spełniać wszystkie zawarte w regulaminie warunki, aby wygrana nie została pomniejszona o podatek od wygranej. Zakład bukmacherski Milenium nie odprowadza podatku od wygranych kuponów w trakcie obowiązywania oferty promocyjnej. Ponadto koszty podatku od wygranych ponoszą gracze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *