Skip to main content

Jak można płacić u bukmacherów?

Spread the love

Zakłady bukmacherskie są jedną z ulubionych rozrywek Polaków – nie tylko te stacjonarne, ale i internetowe, które gdyby tylko mogły, pewnie rozwijałyby się naprawdę prężnie. Póki co w Polsce mamy siedmiu legalnie działających bukmacherów. Z ich działalnością bezpośrednio związana jest jednak konieczność wybrania jednego rodzaju dokonywania płatności. Jakie klienci mają dzisiaj możliwości? Podpowiadamy.

Najpopularniejsze opcje

Wiele form tego typu płatności zostało rozpowszechnionych dzięki platformom sprzedażowym, takim jak Allegro, ponieważ gwarantują bezpieczeństwo, a ponadto są rozpoznawalne przez ludzi i to chyba ich największa zaleta. Wśród nich znajdziemy na przykład PayU, dający możliwość natychmiastowych wpłat, wykorzystujący do wykonania płatności konto bankowe gracza. Drugim bardzo popularnym sposobem jest PayPal, również umożliwiający natychmiastowe wpłaty depozytów oraz równie szybkie wypłaty w praktycznie większości kasyn. PayPal ma swoje zalety – nie pobiera prowizji, jest całkowicie bezpieczny, a jego szybkość jest naprawdę zadowalająca. Trzecią niezwykle popularną w Polsce metodą płatności są Przelewy24, dającą ogromne możliwości dzięki współpracy z praktycznie wszystkimi bankami. Nie musimy posiadać żadnej karty debetowej czy kredytowej, żeby móc skorzystać z tej opcji.

Jakie są pozostałe opcje?

Pozostała lista możliwości, chociaż obszerna, jest zdecydowanie mniej popularna. Znajdziemy na niej m. n. Skrill, karty kredytowe, Neteller, PaySafeCard, Ucash, Clickandbuy oraz Entropay czy Wiretransfer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *