Skip to main content

Jak uprawiać hazard legalnie?

Spread the love

Tak postawione pytanie brzmi nieco dziwnie – przecież hazard jako taki uznawany jest za nielegalny, prawda? Otóż niekoniecznie – zgodnie z prawem można bawić się w gry hazardowe, można obstawiać spotkania sportowe, jednak można to robić jedynie u „legalnych” bukmacherów, czyli takich, których spółki zarejestrowane są w Polsce i w Polsce odprowadzają stosowne podatki. W innym przypadku gra jest prawnie zakazana. To dlatego strony innych bukmacherów są od czasy znowelizowania ustawy hazardowej niedostępne dla Polaków. Jak jednak wiedzieć, gdzie można grać?

Sprawdź, kto jest legalnym bukmacherem

Hazardu w tak zwanej szarej strefie nie brakuje – chociaż dzięki ustawie jej odsetek sporo się zmniejszył, wciąż trzeba mieć się na baczności. Jeśli chcesz grać legalnie sprawdź na stronie Ministerstwa Finansów lub na innych, wiarygodnych stronach internetowych, aktualną listę wszystkich polskich bukmacherów. Jeśli znajdą się na niej, następnym krokiem będzie wybranie jedynie najlepszej oferty dla siebie.

Najlepsza oferta, czyli jaka?

Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie warto skorzystać ze znajdujących się na stronach internetowych rankingach najlepszych bukmacherów. Nie jest ich dużo, więc porównanie wszystkich ofert nie powinno sprawić dużego kłopotu czy zająć dużo czasu, zresztą takie informacje i aktualne dane są bardzo szybko weryfikowane przez samych zainteresowanych. Najczęściej na stronach legalnych bukmacherów można znaleźć aktualne, comiesięczne rankingi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *