Skip to main content

Które systemy bukmacherskie są najskuteczniejsze?

Spread the love

Wielu amatorów zakładów sportowych powie, że w zakładach sportowych przede wszystkim chodzi o ducha rywalizacji, a niekoniecznie o szalenie wysokie wygrane, jednak każdy z nich robi wszystko, żeby wygrać. To jednak nie jest najważniejsze – najważniejsze to tak obstawić wydarzenie sportowe, aby wygrać jak najwięcej. Znajdowanie bukmachera, który proponuje najlepsze stawki dla interesującej nas postaci czy wyniku spotkania nie jest łatwe nawet przy jedynie siedmiu legalnych bukmacherach w Polsce. Właśnie dlatego niektórzy szczególnie zapaleni w bojach użytkownicy korzystają z różnego rodzaju systemów typowania. I tym właśnie zajmują się popularne surebety.

Co Polacy wybierają najchętniej?

Jednym z bardziej ryzykownych, ale chętnie wybieranych systemów typowania jest tak zwana dziesięciokrotność, polegająca na założeniu sobie dziennego „limitu” na wygrane. Jeśli założymy wygraną 100 złotych, zaczynając obstawianie od pierwszego wydarzenia, na które stawiamy wygrany kupon 10 złotych, całość nie zostawiamy na koncie, ale stawiamy wszystko na kolejne wydarzenie i tak aż do momentu osiągnięcia założonego przez nas pułapu.

Systemy gry dla początkujących

Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z zakładami bukmacherskimi, najczęściej wybierają ciąg 1.70 albo zasadę słupkową. Obie wymagają jednak nie tyle wprawy czy szczęścia, co jednak doskonałej znajomości konkretnej dyscypliny, jaką gracz zamierza obstawiać. Tutaj przydatna zdaje się być również zasada własnego boiska – gospodarze zdecydowanie częściej wygrywają na swoim własnym boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *